fbpx

Firma zajmuję się głównie tworzeniem i wdrażaniem systemów MES/WMS dla firm produkcyjnych lub logistycznych. Dostarcza zarówno oprogramowanie jak i sprzęt (skanery i drukarki kodów kreskowych). Integruje świat automatów produkcyjnych z systemami biznesowymi.

Firma AFKOM tworzy również systemy, które wspomagają realizację cyklicznych zadań w ramach wielu działów w firmie, wymagających różnych poziomów akceptacji (np. do zarządzania dokumentacją techniczną, zarządzania kwalifikacjami pracowników, zarządzania reklamacjami itp.) a także systemy B2B czy B2C.

Firma AFKOM korzysta z najlepszych technologii informatycznych (Oracle, Microsoft, Siemens). Jest oficjalnym partnerem firmy Oracle.

AFKOM uzyskała tytuł Symbol Nowoczesnych Technologii 2016. Symbol to ogólnopolski medialny program promocyjny prowadzony od 6 lat przez redakcję „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Dziennikiem Gazetą Prawną” i „Monitora Biznesu”,niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą”.

Leave a comment